Tatou oloa

POLE BAND Oloa 2A

Faʻamatalaga puʻupuʻu:

• O vaega uma e vevela fufui galvanized e tusa ma le ISO 1461, ASTM A153 poʻo le BS 729.

• O le tipiina ma le tuʻiina e ala i le malulu gaioiga, punou ma suia i le vevela forging.

• le malosi feteenai e le itiiti ifo 70kN mo tiute mama ma 120kN mo Tiute mamafa.

• O le pito i luga o le pou togafiti faʻamaeʻa, saoloto mai palu, maʻai pito ma isi faʻaletonu e ono afaina ai

   le aufaigaluega i le taimi o potopoto pe faʻapipiʻi

•  Tele avanoa e avanoa ile talosaga.


Oloa Faʻamatalaga

Valiina

Pine o oloa

Le VL2A faʻasologa paʻu pou togafiti faʻaaogaina mo faʻapipiʻi faʻalautelega lima, ea ea faʻapipiʻi luga tuʻu saʻo, faʻapipiʻi uaea i tulimanu tamoʻega, lalo o le pepelo poʻo le iuga oti faʻagaoia tusi apalai. 

Fua mo togafiti Faʻamau faʻailoga pou Tiute

Vaega Nu

Tulaga

Fua (mm)

Foa emo

mm

inisi

A

E

I

D

VL2AL-6

127-152

5-6

127

152

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-7

152-178

6-7

152

178

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-8

178-203

7-8

178

203

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-9

203-229

8-9

203

229

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-10

229-254

9-10

229

254

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-11

254-279

10-11

254

279

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-12

279-305

11-12

279

305

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-13

305-330

12-13

305

330

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-14

330-356

13-14

330

356

50

6

2 * M16 * 75

VL2AL-15

356-381

14-15

356

381

50

6

2 * M16 * 75

 Vaaiga mo mamafa Tiute pou fusi togafiti

Vaega Nu

Tulaga

Fua (mm)

Foa emo

mm

inisi

A

E

I

D

VL2AH-6

127-152

5-6

127

152

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-7

152-178

6-7

152

178

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-8

178-203

7-8

178

203

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-9

203-229

8-9

203

229

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-10

229-254

9-10

229

254

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-11

254-279

10-11

254

279

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-12

279-305

11-12

279

305

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-13

305-330

12-13

305

330

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-14

330-356

13-14

330

356

64

8

2 * M16 * 75

VL2AH-15

356-381

14-15

356

381

64

8

2 * M16 * 75

Faʻaaliga: O le feteʻenaʻi malosi mo mama tiute pou fusi togafiti e le itiiti ifo i le 70kN, mo mamafa tiute pou fusi faʻamau e le itiiti ifo ma le 120kN.


  • Talu ai:
  • Sosoo ai:

  • POLE BAND CLAMP (AG SERIES)_00

  • Tusi lau feʻau ii ma lafo mai ia matou